Kariera

Asset Nieruchomości świadczy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży nieruchomości w najlepszych lokalizacjach w Polsce.

W ofercie posiadamy nieruchomości tylko z rynku pierwotnego. Nasi klienci jako pierwsi otrzymują informacje o nowych inwestycjach na terenie całego kraju, dzięki czemu mogą dla siebie wybierać najlepsze mieszkania i apartamenty w ramach przedsprzedaży.

Oferujemy nieruchomości w Szczecinie, Świnoujściu, Międzywodziu, Kołobrzegu, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Wiśle i Szklarskiej Porębie.

Poszukujemy: Doradca klienta

Miejsce pracy: Szczecin, Świnoujście, Poznań, Kołobrzeg, Koszalin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • kompleksowe prowadzenie klienta w procesie sprzedaży
  • obsługa zapytań telefonicznych i e-mail
  • aktualizacja ofert w systemie
  • prezentacja ofert
  • wsparcie Klientów przy wyborze i zakupie nieruchomości
  • tworzenie profesjonalnych ofert
  • utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji z Klientami
  • organizacją pracy biura

DO WSPÓŁPRACY ZAPRASZAMY OSOBY

  • dla których praca w branży nieruchomości jest przyjemnością
  • z minimum dwuletnim doświadczeniem w branży
  • z wysokimi umiejętnościami sprzedażowymi
  • potrafiące budować długotrwałe relacje z Klientami
  • przedsiębiorcze, kreatywne i zaangażowane
  • sprawnie zarządzające swoim czasem pracy
  • posiadające zdolność szybkiego i inteligentnego kojarzenia informacji
  • znające język niemiecki lub angielski (w mowie i piśmie)
  • gotowe do założenia działalności gospodarczej
  • o wysokiej kulturze osobistej
  • optymistyczne usposobienie, otwarte na nowe wyzwania, energiczne

ZAPEWNIAMY:

  • bardzo wysoki potencjał sprzedażowy
  • jasne i przejrzyste reguły współpracy
  • wyselekcjonowaną i ciekawą ofertę inwestycji do sprzedaży
  • narzędzia do wykonywania zadań (m.in. telefon, komputer)
  • nowocześnie urządzone biuro w samym centrum Szczecina
  • niekorporacyjną i przyjazną atmosferę w pracy

FORMA ZATRUDNIENIA

  • umowa o współpracę (wynagrodzenie prowizyjne z podstawą)
  • model biznesu pozycjonowany na osiąganie przez współpracownika maksymalnych dochodów
  • działalność gosp. lub gotowość do jej założenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@assethome.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Asset Investment Sp. z o.o Sp.k. z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Wyślij wiadomość