Niezależnie od tego, czy zakup apartamentu lub mieszkania realizujemy na własne potrzeby, czy w celach biznesowych, dla większości z nas jest to duże i kłopotliwe przedsięwzięcie. Mamy dla Ciebie optymalne rozwiązanie - wykończenie pod klucz.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do Klienta zrealizowaliśmy wiele projektów wnętrz. Nasza kompleksowa oferta gwarantuje szeroki wybór asortymentu, dostosowanego do potrzeb Klienta. Zgrany zespół stanowią nie tylko wykonawcy, ale także architekci, konstruktorzy i eksperci. Twoje wnętrze w naszych rękach do doskonałe rozwiązanie.

Wielowariantowość
Asortyment w ramach pakietu można wymienić na równoważny cenowo. Handlowcy chętnie pomogą w doborze odpowiedniego rozwiązania, dostosowanego do Państwa wnętrza.

Pomoc architekta
Na każdym etapie inwestycji gwarantujemy Państwu pomoc architekta, który czuwa nad realizacją przedsięwzięcia, tak aby wszystko przebiegało zgodnie z planem. Cenimy sobie wysoką jakość oraz terminowość.

Oszczędność
Powierzając całość inwestycji specjalistom zyskujecie Państwo jakże cenny obecnie czas. Harmonogram prac jest dostosowany do typu i stopnia skomplikowania inwestycji. Dzięki zakupowi wyposażenia wraz z usługą wykończeniową płacą Państwo 8 % podatek VAT.

Zgrany zespół
Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi wykonawcami, nasi koordynatorzy dbają o sprawne przeprowadzenie inwestycji.Każde wnętrze to nowe wyzwania, my stawiamy mu czoła!

Kompleksowe podejście
Dzięki szerokiej ofercie produktowej gwarantujemy wykończenie pod klucz, które daje możliwość zamieszkania we własnym M już w dniu odbioru! Realizujemy wnętrza od A do Z.

Renomowani producenci.
W każdym z pakietów proponujemy Państwu markowe produkty, które będą służyły przez lata. Do realizacji naszych pakietów wykorzystujemy materiały budowlane sprawdzonych i cenionych marek. Jesteśmy przekonani, iż spełnią one również Twoje oczekiwania.

Czytaj więcej
 • Wielowariantowość

 • Pomoc architekta

 • Oszczędność

 • Zgrany zespół

 • Kompleksowe podejście

 • Renomowani producenci


Standard

Łazienka

Z pomocą naszych architektów stworzymy optymalną, komfortową i przemyślaną aranżację tego miejsca, odpowiednią dla Twoich potrzeb. Następnie nasi wykonawcy zadbają o perfekcyjne wykonanie, bazując na najlepszych i sprawdzonych produktach.

Kuchnia

Kuchnia – tam codziennie pijemy poranną kawę, przygotowujemy posiłki, spędzamy czas z najbliższymi, spotykamy się z przyjaciółmi. To miejsce, gdzie spędzamy coraz więcej czasu, dlatego warto zaaranżować je tak, aby stanowiło odzwierciedlenie zwyczajów i upodobań wszystkich domowników.

W stylu skandynawskim czy prowansalskim, mała czy duża – pomożemy Ci urządzić kuchnię, która będzie zarówno estetyczna i funkcjonalna, stworzymy kuchnię na miarę Twoich potrzeb.

Salon

Salon to serce domu – miejsce gdzie wypoczywamy, relaksujemy się, ale i bawimy spędzając czas z rodziną i przyjaciółmi.

Aranżacja salonu nie powinna skupiać się jedynie na estetyce, przestrzeń musi być również wygodna i ustawna. Realizując projekt salonu zadbamy o Twój komfort tworząc pokój dzienny skrojony na miarę potrzeb wszystkich domowników.

Sypialnia

Sypialnia – miejsce, gdzie rozpoczynamy i kończymy nasz dzień. Obok kuchni i salonu to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu.

To tam odpoczywamy i nabieramy energii na kolejny dzień. Dlatego tak ważną rolę odgrywa przemyślana i odpowiednia aranżacja tej przestrzeni. Z pomocą naszych architektów stworzymy dla Ciebie wymarzoną sypialnię, nie tylko stylową, ale również klimatyczną i przytulną.


Wybierz pakiet

Wybierz pakiet dla siebie spośród ofert przygotowanych dla nawet najbardziej wymagających klientów. Ceny już od 799 zł/m². Pobierz katalog i dowiedz się więcej.

vat

Pakiet STANDARD
Typowy stan deweloperski z otynkowanymi i pomalowanymi na biało ścianami, kompletną instalacją elektryczną, instalacją domofonową, TV oraz internetową (wraz z osprzętem, tj.: gniazdami, wyłącznikami itp.) zostaje wzbogacony o wykończenie podłóg i łazienki. Lokale wyposażone będą w przeciwwłamaniowe drzwi zewnętrzne, stolarkę okienną ALU lub PCV, parapety podokienne, grzejniki CO oraz indywidualne liczniki energii, wody i ciepła. W pakiecie standardowym otrzymujemy projekt architektoniczny z rzutem, wykończoną łazienkę z białym montażem i lustrem, położone panele i listwy, podstawowe oświetlenie sufitowe.
Cena: 799 zł/m2

Pakiet PLATINUM
Umożliwia praktycznie natychmiastowy wynajem/zamieszkanie z chwilą przekazania kluczy, co oznacza, że część mieszkalna apartamentu posiadać będzie również podłogi z paneli winylowych, kompletnie wyposażoną łazienkę z białym montażem, kabiną natryskową lub wanną, wklejonym lustrem, oświetleniem wbudowanym – wszystko zgodnie z projektem architektonicznymi i wizualizacjami. Na balkonie posadzka z płytek gresowych. Apartament wyposażony będzie w kompletne oświetlenie, kuchnia przygotowana pod montaż zabudowy (wykonane podłączenia i fartuch kuchenny).
Cena: 999 zł/m2

Pakiet PREMIUM
Pakiet wykończenia dla najbardziej wymagających klientów. Projekt architektoniczny i wizualizacje zawierają również zabudowy i sufity podwieszane z płyt gipsowo-kartowych z wbudowanym oświetleniem LED. Wykończenie z najwyższej klasy materiałów: podłogi drewniane, materiały dekoracyjne (mozaika) w kompletnie wyposażonej łazience z białym montażem, kabiną natryskową lub wanną, wklejonym lustrem. Na balkonie posadzka z płytek gresowych. Apartament wyposażony będzie w kompletne oświetlenie, również ścienne, kuchnia przygotowana pod montaż zabudowy (wykonane podłączenia i fartuch kuchenny).
Cena: 1500 zł/m2

Pobierz .pdf Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Dane firmy

 • Asset Investment Sp. z o.o. Sp.K.
 • ul. 3 Maja 30
 • 70-215 Szczecin, Polska
 • +48 508 662 610
 • NIP: 8522640300,
 • REGON: 369437863,
 • KRS: 0000717852

Doradca klienta

Karolina Kirko Manager ds. Sprzedaży Nieruchomości

+48 515 890 556
biuro@assetnieruchomosci.eu

Przez wiele lat związana z rynkiem nieruchomości. Na obszarze województwa zachodniopomorskiego z sukcesem uczestniczy jako pośrednik w sprzedaży:

– nieruchomości mieszkalnych z rynku pierwotnego,
– apartamentów nadmorskich,
– nieruchomości w systemie condo i apart hotelu.

Obecnie kieruje Biurem Sprzedaży Nieruchomości w Asset Nieruchomości.

Wyślij wiadomośćicon iconNapisz e-mail Kontakt