Apart Park – luksusowy apartamentowiec w pierwszej linii brzegowej,  tuż przy wydmach, z widokiem na morze.

Apart Park to nowoczesny apartamentowiec odpowiadający na wysokie oczekiwania wymagających właścicieli, dla których zaprojektowanych zostało  188 ekskluzywnych lokali. Dzięki swojemu usytuowaniu, różnorodnej powierzchni i dwóm standardom wykończenia apartamenty w szybkim tempie przekonują do siebie nowych nabywców.

Niewątpliwym i niepowtarzalnym atutem jest położenie apartamentowca. Znajduje się on w bezpośrednim sąsiedztwie wydm i morzaWyższe kondygnacje oferują piękną panoramę na Morze Bałtyckie. Ponadto w pobliżu inwestycji znajdują się takie atrakcje jak: promenada, Park Zdrojowy, Fort Anioła i Fort Zachodni, port jachtowy oraz kojarzony z Świnoujściem Wiatrak (Stawa Młyny) u ujścia rzeki Świny. Dla aktywnych łatwy dostęp do kortów tenisowych oraz ścieżek rowerowych prowadzących przez całe Świnoujście aż do kurortów po niemieckiej stronie wyspy Uznam.

Uwagę zwraca piękna architektura budynku, która sprawia, że nie można go pomylić z żadnym innym. Obłe kształty nadają lekkości całej budowli. Przyjemne dla oka kolory elewacji oraz duże przeszklenia odbijające otoczenie powodują, że budynek świetnie się komponuje z otaczającym parkiem, który otacza go praktycznie z każdej strony. Lokale są zaprojektowane z myślą o jak najwyższej funkcjonalności. Wewnątrz budynku znajduje się duże, słoneczne i zielone patio, które zapewnia komfort również dla lokali wewnętrznych.

Dla osób planujących osiągać dodatkowe korzyści płynące z wynajmu lokalu wskażemy renomowanego Tour Operatora, dzięki któremu lokal będzie stanowił dodatkowe źródło dochodu. Osobom fizycznym nieprowadzącym działalności gospodarczej podpowiemy jak uzyskać zwrot podatku VAT wliczonego w cenę lokalu.

Czytaj więcej
 • Fort Anioła 14 min

 • Fort Zachodni 15 min

 • Korty tenisowe 20 min

 • Park zdrojowy 5 min

 • Plaża 70m

 • Port jachtowy 13 min

 • Promenada 50m

 • Wiatrak (Stawa Młyny) 18 min

Apartament 

Metraż:  m2
Cena netto: 
Pokoje: 
Karta apartamentu: karta apartamentu


Zapytaj

Sprawdź dostępność apartamentów

Wyszukaj
apartament

Apartamenty
pod inwestycję
i dla Ciebie

Liczba znalezionych wyników: 0

Tabela apartamentów

Wyniki wyszukiwania

Miasto Inwestycja Apartament Dostępność Piętro Metraż Pokoje Karta
apartamentu
Przykładowa
aranżacja
Kontakt

Lokalizacja

Piękna, szeroka plaża zaprasza do kąpieli słonecznych. Bogata oferta sportów wodnych zachęci do aktywnego wypoczynku. Ciekawe trasy ścieżek rowerowych, prowadzące do plaż położonych po niemieckiej stronie pozwalają na podziwianie nadmorskich zakątków.

Nasz apartamentowiec położony jest w spokojnej części parku nadmorskiego w niedużej odległości od morza.  Spokojnym spacerem można dostać się do serca miejskiego relaksu – okazałej promenady z licznymi restauracjami, kawiarniami.

Niedaleko Lividusa znajduje się piękna marina dla osób chcących poznać Zalew Szczeciński lub wypłynąć w pełne morze.

Zachęcamy także do odwiedzenia pobliskich kortów tenisowych.


Standard

Budynki

Planowany budynek to sześć kondygnacji nadziemnych z udogodnieniami dla mieszkańców takimi jak:

– restauracja, kawiarnia
– strefa SPA
– basen wewnętrzny 
– jacuzzi
– strefa saun
– siłownia i pokoje masażu
– pokój zabaw dla dzieci
– taras na dachu z leżakami i strefą małej aktywności

Najwyższe poziomy to ekskluzywne apartamenty z dwiema kondygnacjami, zapewniającymi panoramę morza i na serce miasta.

Mieszkańcy będą mogli korzystać z nowoczesnej windy.  Apartamentowiec dostosowany będzie do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Standardy wykończenia Basic

Stan deweloperski z otynkowanymi i pomalowanymi na biało ścianami, kompletną instalacją elektryczną, instalacją domofonową, TV oraz internetową. Lokale wyposażone będą w przeciwwłamaniowe drzwi zewnętrzne, stolarkę okienną ALU lub PCV, parapety podokienne, grzejniki CO oraz indywidualne liczniki energii, wody i ciepła.

Standardy wykończenia Complete

Podłogi z paneli winylowych wodoodpornych, posadzka z płytek gres lub żywicy typu Caparol na balkonie, wbudowaną szafę z bagażownią w przedpokoju, aneks kuchenny (meble w zabudowie, zlewozmywak, bateria, płyta grzewcza indukcyjna, lodówka, blat z konglomeratu). Apartament wyposażony będzie w kompletne oświetlenie, łóżko kontynentalne dwuosobowe, stoliki nocne, fotel rozkładany w lokalu jednopokojowym lub sofę rozkładaną dwuosobową w lokalu dwupokojowym, stół z krzesłami w pokoju i na balkonie, telewizor 40” oraz karnisze z firankami, a apartamenty IV piętra i dominanty schody łączące poziom podstawowy z antresolą. Łazienka posiadać będzie brodzik i kabinę prysznicową, konsolę z umywalką i baterią, ubikację na stelażu, pełne oświetlenie oraz komplet uchwytów i wieszaków.


Zwrot podatku VAT

Nabywcy apartamentów, będący osobami fizycznymi nie prowadzącymi działalności gospodarczej, mogą uzyskać zwrot podatku VAT związanego z ich zakupem.

vat

Nabywcy apartamentów, będący osobami fizycznymi nie prowadzącymi działalności gospodarczej, mogą uzyskać zwrot podatku VAT związanego z ich zakupem. Podstawowym warunkiem, który należy spełnić, aby odzyskać podatek VAT jest zadeklarowanie organom podatkowym, że kupowany lokal nabywany jest w celu wykonywania czynności opodatkowanych tym podatkiem, co praktycznie można zrealizować w dwojaki sposób:

 • W przypadku zawarcia umowy z agencją wynajmu apartamentów wystarczy jedynie zarejestrowanie się jako podatnika VAT z tytułu osiągania w przyszłości przychodów z wynajmu lokalu. Niektóre urzędy skarbowe wymagają przedłożenia przedwstępnej umowy najmu. Firma, z którą zawarta jest umowa na wcześniejsze dwa budynki – Baltic Home – deklaruje możliwość jej zawarcia już na etapie zawierania umowy przedwstępnej na zakup lokalu.
 • W przypadku zamierzonego wynajmu lokalu we własnym zakresie należałoby zarejestrować działalność gospodarczą (lub poszerzyć jej zakres, jeżeli nabywca ma już zarejestrowaną działalność) w zakresie usług turystycznych (wynajem krótkotrwały) wraz z rezygnacją ze zwolnienia z podatku VAT.

Zwrot podatku VAT następuje w terminie 180 dni od daty złożenia deklaracji VAT. Kwota podatku do zwrotu wynikać będzie z faktur VAT wystawianych przez dewelopera za wpłacone przez nabywcę zaliczki. Na życzenie udzielamy szczegółowe informacje w postaci opinii podatkowej.

Pobierz .pdf Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Dane firmy

 • Asset Investment Sp. z o.o. Sp.K.
 • ul. 3 Maja 30
 • 70-215 Szczecin, Polska
 • +48 508 662 610
 • NIP: 8522640300,
 • REGON: 369437863,
 • KRS: 0000717852

Oddział Szczecin

Karolina Kirko Manager ds. Sprzedaży Nieruchomości

+48 515 890 556
biuro@assetnieruchomosci.eu

Patrycja Segieda Doradca ds. Sprzedaży Nieruchomości

+48 508 662 610
biuro@assetnieruchomosci.euOddział Świnoujście

Agnieszka Wiśniewska Doradca ds. Sprzedaży Nieruchomości

+48 888 678 679
biuro@assetnieruchomosci.eu

ul. Monte Cassino 39-40/1
72-600 Świnoujście

Wyślij wiadomość

icon iconNapisz e-mail Kontakt