Niezależnie od tego, czy zakup mieszkania, apartamentu lub lokalu realizujesz na własne potrzeby, czy w celach biznesowych zapewne będzie to miłe i zarazem trudne przedsięwzięcie.

Wspólnie z naszym parterami, firmami LafHome i ŚLIWOCKI Home, stworzyliśmy
kompleksową ofertę Wykończenia Pod Klucz.

CO OFERUJEMY?
Jeżeli poszukujesz pomocy w wykończeniu mieszkania, apartamentu czy lokalu i nie masz czasu na odwiedzanie wszystkich sklepów, a projekt wnętrza wolałbyś powierzyć profesjonalistom, to dobrze trafiłeś. Wykańczamy wnętrza „pod klucz” – projektujemy, urządzamy i wyposażamy. Wszystko to w umówionym terminie, budżecie i z dbałością o najwyższą jakość.

Współpraca z doświadczonymi firmami z branży budowlanej i meblarskiej sprawia, że całość realizacji przebiega sprawnie i bezproblemowo. Zamiast samodzielnie zajmować się każdym szczegółem związanym z urządzaniem własnego mieszkania , apartamentu czy biura polecam skorzystanie z kompleksowych usług. Twoje wnętrze w naszych rękach do doskonałe rozwiązanie.

Czytaj więcej
 • Wsparcie techniczno – projektowe

 • Nadzór menedżerski

 • Oszczędność czasu

 • Poczucie komfortu

 • 2 letnia gwarancja

 • Profesjonalne wykonawstwo


Standard

Łazienka

Z pomocą naszych architektów stworzymy optymalną, komfortową i przemyślaną aranżację tego miejsca, odpowiednią dla Twoich potrzeb. Następnie nasi wykonawcy zadbają o perfekcyjne wykonanie, bazując na najlepszych i sprawdzonych produktach.

Kuchnia

Kuchnia – tam codziennie pijemy poranną kawę, przygotowujemy posiłki, spędzamy czas z najbliższymi, spotykamy się z przyjaciółmi. To miejsce, gdzie spędzamy coraz więcej czasu, dlatego warto zaaranżować je tak, aby stanowiło odzwierciedlenie zwyczajów i upodobań wszystkich domowników.

W stylu skandynawskim czy prowansalskim, mała czy duża – pomożemy Ci urządzić kuchnię, która będzie zarówno estetyczna i funkcjonalna, stworzymy kuchnię na miarę Twoich potrzeb.

Salon

Salon to serce domu – miejsce gdzie wypoczywamy, relaksujemy się, ale i bawimy spędzając czas z rodziną i przyjaciółmi.

Aranżacja salonu nie powinna skupiać się jedynie na estetyce, przestrzeń musi być również wygodna i ustawna. Realizując projekt salonu zadbamy o Twój komfort tworząc pokój dzienny skrojony na miarę potrzeb wszystkich domowników.

Sypialnia

Sypialnia – miejsce, gdzie rozpoczynamy i kończymy nasz dzień. Obok kuchni i salonu to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu.

To tam odpoczywamy i nabieramy energii na kolejny dzień. Dlatego tak ważną rolę odgrywa przemyślana i odpowiednia aranżacja tej przestrzeni. Z pomocą naszych architektów stworzymy dla Ciebie wymarzoną sypialnię, nie tylko stylową, ale również klimatyczną i przytulną.


vat

Wybierz pakiet dla siebie spośród ofert przygotowanych dla nawet najbardziej wymagających klientów. Ceny już od 1 500 zł/m². Pobierz katalog i dowiedz się więcej.

vat

Skontaktuj się z nami

Dane firmy

 • Asset Investment Sp. z o.o. Sp.K.
 • ul. 3 Maja 30
 • 70-215 Szczecin, Polska
 • +48 508 662 610
 • NIP: 8522640300,
 • REGON: 369437863,
 • KRS: 0000717852

Oddział Szczecin

Karolina Kirko Manager ds. Sprzedaży Nieruchomości

+48 515 890 556
biuro@assetnieruchomosci.eu

Patrycja Segieda Doradca ds. Sprzedaży Nieruchomości

+48 508 662 610
biuro@assetnieruchomosci.euOddział Świnoujście

Agnieszka Wiśniewska Doradca ds. Sprzedaży Nieruchomości

+48 888 678 679
biuro@assetnieruchomosci.eu

ul. Monte Cassino 39-40/1
72-600 Świnoujście

Wyślij wiadomość

icon iconNapisz e-mail Kontakt